O výstavě
Nelze si nevšimnout, třeba při sledování televizních reality show, že interiéry českých bytů a domů vesměs zejí prázdnotou, občas nějaká samolepka, plakát, nebo cosi jako artefakt. V lepším případě masově vyráběné reprodukce z nabídky obchodních řetězců.
Jako by se vztah k výtvarnému umění, tak typický pro generace našich předků a prapředků vytratil. Možná ho ale stačí znovu objevit. Při současném tempu života mnoho lidí cestu do galerií a ateliérů nenajde. Tak je potřeba najít cestu k nim. O tom je ART SALON, propagační a prodejní výstava výtvarného umění.
Letos se uskuteční ve dnech 17. - 20. 10. 2019 na výstavišti v Praze Letňanech, souběžně s největším souborem výstav pro volný čas a rodinu v České republice. Jeho součástí je mimo jiné i výstava blízká výtvarnému umění, KREATIVA. Průměrná roční návštěvnost je okolo 50 tis. lidí. Pro výstavu výtvarného umění, které vesměs mají problém s návštěvností, je to velká výhoda.
Náklady na účast jsou minimální, expozice bude připravena na klíč, nasvětlena, takže stačí jen rozmístit exponáty. Uzávěrka přihlášek pro zájemce o vystavení svých uměleckých děl je 30. 6. 2019